Zdjęcia wizerunkowe

Pokaż ludzką stronę swojej firmy

Twoja firma to przede wszystkim ludzie. Inaczej jednak wygląda jeśli zdjęcia na swojej stronie bazujesz na zdjęciach stockowych, a inaczej jeśli są to prawdziwi ludzie. 

Nasze zdjęcia sprawią, że będziesz postrzegany jako profesjonalista w swojej branży. Portrety wzbudzą zainteresowanie oraz zbudują Twój wizerunek. 
Warto!

 

Cennik

Pojedyncza osoba

Dobre zdjęcie w CV sprawia, że masz większe szanse dostać wymarzoną pracę. To jedna z głównych rzeczy które przyciągają uwagę pracodawcy. Zróbmy to dobrze!

 

od 550 zł netto

Mała firma

od 2 do 7 osób

Pokaż swój zespół i pokaż swoją firmę od środka. Między innymi to też jest budowanie marki, które przekłada się na klientów i zyski. 

od 450 zł netto

Korporacja

od 7 osób

Budowanie marki pracodawcy, czyli employer branding jest bardzo ważny w dzisiejszym świecie. Jesteśmy w stanie sprostać dużej ilości ludzi, tak aby każdy został pięknie uchwycony, nawet jeśli nie czuje się pewnie przed obiektywem.

Wycena indywidualna

OPCJONALNIE

Makeup / Fryzjerka

Nasza wizażystka zadba o profesjonalny wizerunek. Przygotowania trwa około 1,5h i dają naprawdę bardzo dobry efekt. Polecamy

od 250 zł netto

Stylistka

Wizerunek to też strój. Inaczej jest postrzegana kobieta w czerwonej sukience z dekoltem, a inaczej w dopasowanej garsonce. Co jest właściwe? Doświadczona stylistka jest w stanie przygotować stroje tak aby pasowały do konwencji.

od 500 zł netto

Często zadawane pytania

Mamy swoje własne dwa studia fotograficzne w których wszyscy się pomieszczą. 

A może dobrym pomysłem jest zrobienie sesji u was w biurze albo w przestrzeni biurowej? Wszystko zależy od tego co chcemy uzyskać na zdjęciach.

Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz. Podczas rozmowy przed sesją staramy się ustalić jakich zdjęć tak na prawdę potrzebujesz, do kogo celujesz, jaki efekt chcesz osiągnąć. 

Zupełnie inaczej robi się zdjęcia dla psychologa (do którego ludzie muszą się nie bać przyjść) a zupełnie inaczej pokazuje się twardego adwokata

Wszystko zależy od tego czego i ilu potrzebujesz. Wydawać by się mogło, że im więcej tym lepiej – a to nie prawda. Potrzebujesz tak naprawdę kilku zdjęć i dostaniesz dokładnie tyle. Wszystko ustalamy indywidualnie. Dla sesji dla jednej osoby to około 5 zdjęć. 

Mogę po sesji udostępnić Ci przebrane przeze mnie zdjęcia abyś wybrał te które Ci się podobają. Możesz też mi zaufać i zdać się na mnie. 

Ważne jest to abyśmy wcześniej porozmawiali przez telefon o tym kim jesteś i co chcesz osiągnąć. To nakreśli nam klimat sesji i to jakich ubrań będziemy potrzebowali. 

Warto wziąć więcej strojów na sesję, aby było w czym wybierać. Przy wyborze ostatecznej kreacji chętnie doradzimy bo wiemy co dobrze wygląda w obiektywie. 

Poza tym warto zadbać o fryzurę, no chyba że chcesz abyśmy się tym zajęli. 

Na specjalne życzenia pomożemy w znalezieniu i kupnie odpowiednich ubrań z profesjonalną sylistką. 

Trwa dokładnie tyle ile potrzeba do uzyskania dobrych zdjęć. Przy sesji indywidualnej jest to około 1,5h. Przy sesjach korporacyjnych, gdy mamy do sfotografowania bardzo dużo osób, czas na jedną osobę znacznie się zmniejsza. 

Staramy się pracować szybko, ale dajcie nam tydzień od czasu gdy dostaniemy wybrane zdjęcia.

Tak wygląda nasze studio

Skontaktuj się!

    Tu nas możesz znaleźć:

    Bad Idea Studio 

    ul. Narzymskiego 9

    Kraków