Produkujemy filmy

Od scenariusza do postprodukcji

Film wizerunkowy, spot reklamowy, film modowy a może teledysk? Niezależnie od tego, czego potrzebujesz.

Agencja Bad Idea jest gotowa pomóc Ci kompleksowo na najwyższym poziomie. Dzięki takim kanałom jak youtube.com lub vimeo, telewizja nie jest już jedynym wizualnym medium komunikacji. Posiadamy doświadczenie, nowoczesne podejście oraz garść bad ideas, czyli piekielnie dobrych pomysłów oraz wiedzę jak je zrealizować.

PRZYGOTOWANIE

Zapewniamy produkcję od samego jej początku. Od rozpisania wariantów, stworzenia scenariusza, poszukiwania lokacji, castingów aktorów, stworzeniem stylizacji po produkcję oraz postprodukcję. Dobre przygotowanie i plan, znacznie zmniejszają nakłady pracy w późniejszych etapach.

PRODUKCJA

Posiadamy własny sprzęt oraz niewielkie studio filmowe w którym mamy możliwość kręcenia na white, green, blue screenie. Posiadamy krany, slidery, oświetlenie, a nawet drona do zdjęć lotniczych. Współpracujemy z profesjonalistami aby skupić się na dostarczeniu bardzo dobrego materiału.

POSTPRODUKCJA

Montujemy, koloryzujemy, zajmujemy się kompleksowo postprodukcją. Jeśli posiadasz już materiał, możemy zająć się tylko tą częścią.

Zobacz nasze portfolio

Niektóre rzeczy które zrobiliśmy

Odtwórz wideo

Mokate 3in1 – spot reklamowy (ZOBACZ WIĘCEJ)

Odtwórz wideo

Mokate – film korporacyjny

Odtwórz wideo

Hocki Klocki– film marketingowy

Odtwórz wideo

Ivon– film making of

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Galeria Kazimierz– film marketingowy

Odtwórz wideo

Ivon– film making of

Odtwórz wideo

Petbottle Sp. z o.o. – film korporacyjny

Tworzymy

Opowiadamy historię

Spoty internetowe i telewizyjne

Filmy wizerunkowe

Relacje z wydarzeń

Umiemy za pomocą krótkiego filmu opowiedzieć historię. Zajmiemy się scenariuszem, poszukamy lokacji, aktorów. Udźwigniemy całą machinę produkcyjną. 

Warto czasem uchylić rąbka tajemnicy i pokazać firmę od kuchni. Chętnie pomożemy wam pokazać, jak się u Was pracuje. Film taki może służyć do budowania świadomości wewnątrz firmy. Chciałbyś aby pracownicy byli dumni z tego gdzie pracują? 

Oferujemy profesjonalne foto i videorelacje
z wydarzeń kulturalnych, sportowych, koncertów
i uroczystości. Skupiamy się na emocjach,   montujemy dynamicznie i poszukujemy pięknych kadrów. Wszystko to aby widzowie pomyśleli – chciałbym tam być!

Filmy kulinarne

A może dobrym pomysłem byłby cykl filmów z przepisami, który przy okazji pokazywałby miejsce? Zauważ popularność jaką zdobywają programy kulinarne. Dlaczego nie skorzystać 
z tego sposobu aby wypromować Twoją markę? 

Mini serial edukacyjny

Potrzebujesz cyklicznego spotu do internetu, który opowiadałby o Twojej dziedzinie – super! Komórki, księgowość, a może motoryzacja – nie stanowią dla nas tajemnic. Chętni jesteśmy nowych wyzwań. 

Coś jeszcze?

Jeśli masz jakiś ciekawy pomysł – 
napisz do nas.

Może nie uwierzysz, ale bardzo lubimy ciekawe pomysły. Zaryzykuj! 

Działamy?

Zróbmy coś ciekawego!