Studio Fotograficzne Bad Idea

Studio do zrealizowania twojej sesji lub nagrania

Mamy dwie przestrzenie, które z przyjemnością wam udostępnimy. Dwa wyposażone studia, które umożliwiają mniejsze i większe sesje zdjęciowe i filmowe. 

Wynajem studia fotograficznego Kraków

Bad Idea, to miejsce, gdzie zrealizujesz swoje komercyjne zlecenia, rozwiniesz swój potencjał artystyczny lub po prostu podszkolisz się w ujarzmianiu światła. Oferujemy wynajęcie studia, podejmujemy się komercyjnych i alternatywnych wyzwań, wspieramy bogatą wiedzą. Niekonwencjonalne podejście do sprawy nie jest nam obce. 

Asystent studia

Jeśli jesteś nowy lub po prostu potrzebujesz pomocy na planie, aby czuć się pewniej asystent ze studia fotograficznego pomoże Ci w „wystartowaniu” i ustawi początkowe światło, czy po prostu przyśpieszy pracę. Nawet ktoś kto pierwszy raz w studiu, będzie w stanie sobie poradzić. 
Ewentualnie do zawsze jest światło dzienne, bo większe studio wychodzi na wschód, a mniejsze oknami na zachód. 
Asystent oczywiście zostawi Cię samego, jeśli będziesz potrzebował trochę prywatności. Chętnie pomożemy tym, którzy dopiero wchodzą na wojenną ścieżkę walki w studiu.

 

Cennik:

Studio (minimum 2h wynajmu):

  • godziny 8 – 15 – 80 zł / h 
  • godziny 15 – 24 – 100 zł / h 
  • Weekend – 120 zł / h 

Podgląd (komputer, skalibrowany monitor) – 100 zł / dzień

Sprzęt oświetleniowy światła ciągłego do kręcenia video – 100 zł / dzień

Światło błyskowe z modyfikatorami – 0 zł 

Pomoc w ustawieniu pierwszego setupu oświetlenia – 0 zł 

Sprzęt:

– Lampy fotograficzne 600W, 2x 400W, duża okta, okta deep 80, beautydish, softboxy, trzy stripy, wentylator, żelazko parowe, tła łańcuszkowe (kolory proszę skonsultować przed rezerwacją), stanowisko do make-up, łazienka, wi-fi i w miarę dobra kawa. 

Światło stałe: 2x kino flo + 2x lampa z softem 50cm x 50 cm Umożliwiają oświetlenie nagrania na greenscreen, wywiadu itd. 

Studio

To klimatyczna przestrzeń zaaranżowana w taki sposób, aby każdy z uczestników sesji czuł się dobrze. W studiu znajdują się pantografy, kilka rozwijanych teł (jest możliwość wymiany kolorów teł na życzenie klienta), biała podłoga. 

Maksymalne odejście od tła to 9 metrów. Ponadto, do wykorzystania jest specjalne stanowisko przeznaczone do wizażu. 

Tym co wyróżnia to studio jest specjalna belka zamocowana przy suficie, która umożliwia powieszenie huśtawki, hamaka czy scenografii. Kanapa, stolik, radio pozwolą miło spędzić czas gościom sesji, bądź umilą przerwę w Waszej pracy*. 

Całe pomieszczenie wychodzi na zachodnią część budynku. 

*Kot nie jest częścią zestawu

Dla filmowców w studiu Bad Idea nad tłem mamy lampę sufitową o mocy prawie 4kW o świetle stałym 5500K dla równego rozświetlenia tła. Przydatne bardzo w przypadku kręcenia filmów na greenscreen / na białym tle. Poza tym studio jest wygłuszone systemem sufitowym, mamy dość szczelne nowe okna, a wszystko po to aby możliwe było nagrywanie dźwięku.

Studio 2

Jest to stylowa przestrzeń odpowiednia dla spotkań w większym gronie. 

Istnieje możliwość zorganizowania nie tylko sesji czy filmu, ale również warsztatów fotograficznych. W studiu znajduje się zestaw lamp fotograficznym ze światłem błyskowym i stałym. 

Komplet teł łańcuszkowych (jest możliwość wymiany kolorów teł na życzenie klienta). Statyw do tła fotograficznego. Maksymalne odejście od tła to 9,5 m. Studio to, jest doskonałym miejscem na realizacje modowych sesji zdjęciowych lub fotografii produktowej.

Często zadawane pytania

Jeśli masz inne pytania – po prostu zadzwoń na (600 223 184) a chętnie na nie odpowiem.

Aby mieć pewność, że studio będzie wolne warto zarezerwować go wcześniej. Jeśli nie zrobisz tego wystarczająco wcześniej – po prostu licz na szczęście lub miej możliwość przełożenia sesji o dzień lub dwa. Zawsze chętnie pomożemy ze znalezieniem wolnego terminu.

Po prostu zadzwoń do nas, albo napisz. 
Wpiszemy w kalendarz i tyle. Nie potrzeba żadnej zaliczki. Prości z nas ludzie i lubimy proste rozwiązania. 

Jasne, że tak. Weź prosze pod uwagę to, że bierzesz za niego odpowiedzialność i za ewentualne zniszczenia. 

Mieścimy się na pierwszym piętrze. Duże studio ma okna wychodzące na wschód, a małe studio ma okna wychodzące na zachód. Mamy też swoje oddzielne biuro. Pod nami znajduje się sklep spożywczy Avita.

Podczas rezerwacji warto o tym powiedzieć. Postaramy się pomóc w ustawieniu światła początkowego, przygotowaniem tła itd. W razie czego zawsze ktoś jest w biurze (pomieszczenie obok studia) i pomoże w razie czego. Nie ma co się bać!

Wiemy, ale odpowiedź wam się nie spodoba. 

Nie ma problemu!

Napisz, albo zadzwoń i po prostu do nas wpadnij. Mamy kawę i nie gryziemy w sposób dotkliwy.